Rezultati po danu
Po takmičenju
Meksiko, Meksiko 2 (Apertura)
Dorados Sinaloa - Oaksaka
Dorados Sinaloa
Oaksaka
Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tapatio | 7 | 4 | 2 | 1 | 19 | : | 8 | (+11) | 14 |
2 | Mineros Zakatekas | 7 | 4 | 1 | 2 | 8 | : | 3 | (+5) | 13 |
3 | UDG | 5 | 4 | 1 | 0 | 8 | : | 3 | (+5) | 13 |
4 | Atlante | 5 | 3 | 2 | 0 | 13 | : | 4 | (+9) | 11 |
5 | Tampiko Madero | 7 | 2 | 3 | 2 | 4 | : | 5 | (-1) | 9 |
6 | Celaja | 5 | 2 | 2 | 1 | 11 | : | 5 | (+6) | 8 |
7 | Atletiko La Paz | 6 | 2 | 2 | 2 | 8 | : | 14 | (-6) | 8 |
8 | Venados | 6 | 1 | 4 | 1 | 7 | : | 4 | (+3) | 7 |
9 | Kankun | 5 | 2 | 1 | 2 | 4 | : | 5 | (-1) | 7 |
10 | Atletiko Morelia | 6 | 1 | 3 | 2 | 7 | : | 11 | (-4) | 6 |
11 | Tepatitlan | 7 | 1 | 3 | 3 | 5 | : | 9 | (-4) | 6 |
12 | Korekaminos UAT | 5 | 1 | 2 | 2 | 9 | : | 8 | (+1) | 5 |
13 | Tlakskala | 5 | 1 | 1 | 3 | 4 | : | 7 | (-3) | 4 |
14 | Dorados Sinaloa | 5 | 0 | 2 | 3 | 5 | : | 9 | (-4) | 2 |
15 | Oaksaka | 5 | 0 | 1 | 4 | 1 | : | 18 | (-17) | 1 |
Tepatitlan (1.mjesto u 3.ligi u sezoni 2017/2018) i Loros UdeC (2.mjesto u 3.ligi u sezoni 2017/2018) nisu dobili licencu za takmičenje u 2.ligi. Zbog toga u ovoj sezoni igra 15 klubova.
Iz lige se ispada na kraju Klausure na osnovu tabele za opstanak.
Iz lige se ispada na kraju Klausure na osnovu tabele za opstanak.
Domaćin-gost tabela
Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tapatio | 3 | 3 | 0 | 0 | 10 | : | 0 | 9 | 4 | 1 | 2 | 1 | 9 | : | 8 | 5 | |
2. | Mineros Zakatekas | 4 | 4 | 0 | 0 | 8 | : | 1 | 12 | 3 | 0 | 1 | 2 | 0 | : | 2 | 1 | |
3. | UDG | 3 | 2 | 1 | 0 | 5 | : | 2 | 7 | 2 | 2 | 0 | 0 | 3 | : | 1 | 6 | |
4. | Atlante | 3 | 3 | 0 | 0 | 10 | : | 1 | 9 | 2 | 0 | 2 | 0 | 3 | : | 3 | 2 | |
5. | Tampiko Madero | 4 | 1 | 3 | 0 | 2 | : | 1 | 6 | 3 | 1 | 0 | 2 | 2 | : | 4 | 3 | |
6. | Celaja | 2 | 2 | 0 | 0 | 8 | : | 1 | 6 | 3 | 0 | 2 | 1 | 3 | : | 4 | 2 | |
7. | Atletiko La Paz | 3 | 1 | 2 | 0 | 5 | : | 4 | 5 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | : | 10 | 3 | |
8. | Venados | 3 | 1 | 2 | 0 | 6 | : | 2 | 5 | 3 | 0 | 2 | 1 | 1 | : | 2 | 2 | |
9. | Kankun | 3 | 1 | 1 | 1 | 2 | : | 1 | 4 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | : | 4 | 3 | |
10. | Atletiko Morelia | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | : | 6 | 4 | 3 | 0 | 2 | 1 | 3 | : | 5 | 2 | |
11. | Tepatitlan | 3 | 1 | 2 | 0 | 3 | : | 2 | 5 | 4 | 0 | 1 | 3 | 2 | : | 7 | 1 | |
12. | Korekaminos UAT | 2 | 1 | 1 | 0 | 6 | : | 2 | 4 | 3 | 0 | 1 | 2 | 3 | : | 6 | 1 | |
13. | Tlakskala | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | : | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | : | 1 | 1 | |
14. | Dorados Sinaloa | 2 | 0 | 1 | 1 | 3 | : | 4 | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 2 | : | 5 | 1 | |
15. | Oaksaka | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | : | 3 | 1 | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | : | 15 | 0 |
Dorados Sinaloa
Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
31.08.2024 | Atletiko Morelia | 1:1 | 0-2 | Meksiko 2 | 2024/2025 | |||
25.08.2024 | Tapatio | 3:3 | 3+ | Meksiko 2 | 2024/2025 | |||
19.08.2024 | Celaja | 1:3 | 3+ | Meksiko 2 | 2024/2025 | |||
04.08.2024 | UDG | 0:1 | 0-2 | Meksiko 2 | 2024/2025 | |||
28.07.2024 | Mineros Zakatekas | 0:1 | 0-2 | Meksiko 2 | 2024/2025 | |||
10.04.2024 | Kankun | 2:2 | 3+ | Meksiko 2 | 2023/2024 | |||
06.04.2024 | Tapatio | 1:3 | 3+ | Meksiko 2 | 2023/2024 | |||
03.04.2024 | Oaksaka | 1:3 | 3+ | Meksiko 2 | 2023/2024 | |||
29.03.2024 | Atlante | 0:3 | 3+ | Meksiko 2 | 2023/2024 | |||
23.03.2024 | Mineros Zakatekas | 1:3 | 3+ | Meksiko 2 | 2023/2024 |
Oaksaka
Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
31.08.2024 | Atlante | 0:6 | 3+ | Meksiko 2 | 2024/2025 | |||
25.08.2024 | Atletiko Morelia | 1:1 | 0-2 | Meksiko 2 | 2024/2025 | |||
17.08.2024 | Tapatio | 0:6 | 3+ | Meksiko 2 | 2024/2025 | |||
11.08.2024 | Kankun | 0:2 | 0-2 | Meksiko 2 | 2024/2025 | |||
03.08.2024 | Mineros Zakatekas | 0:3 | 3+ | Meksiko 2 | 2024/2025 | |||
21.04.2024 | Atletiko La Paz | 2:3 | 3+ | Meksiko 2 | 2023/2024 | |||
18.04.2024 | Kimarones Sonora | 1:1 | 0-2 | Meksiko 2 | 2023/2024 | |||
13.04.2024 | Atletiko Morelia | 3:3 | 3+ | Meksiko 2 | 2023/2024 | |||
03.04.2024 | Dorados Sinaloa | 3:1 | 3+ | Meksiko 2 | 2023/2024 | |||
27.03.2024 | Tepatitlan | 1:0 | 0-2 | Meksiko 2 | 2023/2024 |
Međusobni susreti
Datum | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|
03.04.2024 | 1:3 | 3+ | Meksiko 2 | 2023/2024 | |||
27.09.2023 | 0:4 | 3+ | Meksiko 2 | 2023/2024 | |||
26.01.2023 | 0:3 | 3+ | Meksiko 2 | 2022/2023 | |||
12.10.2022 | 2:0 | 0-2 | Meksiko 2 | 2022/2023 | |||
27.03.2022 | 1:5 | 3+ | Meksiko 2 | 2021/2022 | |||
09.09.2021 | 2:1 | 3+ | Meksiko 2 | 2021/2022 | |||
31.03.2021 | 1:1 | 0-2 | Meksiko 2 | 2020/2021 | |||
26.08.2020 | 3:1 | 3+ | Meksiko 2 | 2020/2021 | |||
08.02.2020 | 1:1 | 0-2 | Meksiko 2 | 2019/2020 | |||
03.11.2019 | 0:1 | 0-2 | Meksiko 2 | 2019/2020 | |||
03.03.2019 | 4:0 | 3+ | Meksiko 2 | 2018/2019 | |||
23.09.2018 | 0:1 | 0-2 | Meksiko 2 | 2018/2019 | |||
01.02.2018 | 1:2 | 3+ | Meksiko 2 | 2017/2018 | |||
20.08.2017 | 0:0 | 0-2 | Meksiko 2 | 2017/2018 | |||
02.04.2017 | 0:5 | 3+ | Meksiko 2 | 2016/2017 | |||
30.10.2016 | 1:1 | 0-2 | Meksiko 2 | 2016/2017 | |||
19.04.2015 | 3:1 | 3+ | Meksiko 2 | 2014/2015 | |||
16.04.2015 | 0:0 | 0-2 | Meksiko 2 | 2014/2015 | |||
21.03.2015 | 2:1 | 3+ | Meksiko 2 | 2014/2015 | |||
04.10.2014 | 2:2 | 3+ | Meksiko 2 | 2014/2015 | |||
08.02.2014 | 0:1 | 0-2 | Meksiko 2 | 2013/2014 | |||
24.08.2013 | 1:1 | 0-2 | Meksiko 2 | 2013/2014 |
Dorados Sinaloa | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ukupno | 22 | 6 | 7 | 9 | 25:35 | (-10) | 60 | 1,14 | 1,59 | 2,73 | 10 | 12 | 45:55 |
Domaćin | 11 | 5 | 3 | 3 | 18:12 | (+6) | 30 | 1,64 | 1,09 | 2,73 | 5 | 6 | 45:55 |
Gost | 11 | 1 | 4 | 6 | 7:23 | (-16) | 30 | 0,64 | 2,09 | 2,73 | 5 | 6 | 45:55 |
18+ igrajte odgovorno
Komentari