Rezultati po danu
Po takmičenju
Belgija, Belgija 1
Anderleht - Sent Truden
Anderleht
Sent Truden
Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dender EH | 6 | 3 | 2 | 1 | 12 | : | 8 | (+4) | 11 |
2 | Anderleht | 5 | 3 | 2 | 0 | 7 | : | 3 | (+4) | 11 |
3 | Heverle Leuven | 6 | 2 | 4 | 0 | 8 | : | 4 | (+4) | 10 |
4 | Klub Briž | 6 | 3 | 1 | 2 | 9 | : | 6 | (+3) | 10 |
5 | Vasterlo | 6 | 3 | 1 | 2 | 13 | : | 11 | (+2) | 10 |
6 | Rasing Genk | 5 | 3 | 1 | 1 | 9 | : | 8 | (+1) | 10 |
7 | Union Sent Žiloaz | 6 | 2 | 3 | 1 | 7 | : | 5 | (+2) | 9 |
8 | Sporting Šarlroa | 6 | 3 | 0 | 3 | 8 | : | 8 | (0) | 9 |
9 | Mehelen | 6 | 2 | 2 | 2 | 10 | : | 10 | (0) | 8 |
10 | Standard | 6 | 2 | 2 | 2 | 2 | : | 3 | (-1) | 8 |
11 | Rojal Antverp | 6 | 2 | 1 | 3 | 9 | : | 6 | (+3) | 7 |
12 | Gent | 5 | 2 | 1 | 2 | 7 | : | 5 | (+2) | 7 |
13 | Kortrijk | 6 | 2 | 1 | 3 | 5 | : | 8 | (-3) | 7 |
14 | Serkl Briž | 5 | 1 | 1 | 3 | 6 | : | 10 | (-4) | 4 |
15 | Sent Truden | 6 | 0 | 3 | 3 | 6 | : | 15 | (-9) | 3 |
16 | Beršot | 6 | 0 | 1 | 5 | 6 | : | 14 | (-8) | 1 |
1.mesto u Plej ofu - Liga Šampiona
2.mesto u Plej ofu - Kvalifikacije za Ligu Šampiona
Pobednik Kupa - Liga Evrope
3.mesto u Plej ofu i pobednik Baraža - Kvalifikacije za Ligu Evrope
2.mesto u Plej ofu - Kvalifikacije za Ligu Šampiona
Pobednik Kupa - Liga Evrope
3.mesto u Plej ofu i pobednik Baraža - Kvalifikacije za Ligu Evrope
Domaćin-gost tabela
Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dender EH | 3 | 1 | 1 | 1 | 5 | : | 3 | 4 | 3 | 2 | 1 | 0 | 7 | : | 5 | 7 | |
2. | Anderleht | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | : | 1 | 4 | 3 | 2 | 1 | 0 | 5 | : | 2 | 7 | |
3. | Heverle Leuven | 3 | 2 | 1 | 0 | 6 | : | 2 | 7 | 3 | 0 | 3 | 0 | 2 | : | 2 | 3 | |
4. | Klub Briž | 3 | 2 | 1 | 0 | 5 | : | 1 | 7 | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | : | 5 | 3 | |
5. | Vasterlo | 3 | 2 | 1 | 0 | 8 | : | 4 | 7 | 3 | 1 | 0 | 2 | 5 | : | 7 | 3 | |
6. | Rasing Genk | 3 | 2 | 1 | 0 | 4 | : | 2 | 7 | 2 | 1 | 0 | 1 | 5 | : | 6 | 3 | |
7. | Union Sent Žiloaz | 3 | 2 | 1 | 0 | 4 | : | 1 | 7 | 3 | 0 | 2 | 1 | 3 | : | 4 | 2 | |
8. | Sporting Šarlroa | 3 | 2 | 0 | 1 | 2 | : | 1 | 6 | 3 | 1 | 0 | 2 | 6 | : | 7 | 3 | |
9. | Mehelen | 3 | 1 | 0 | 2 | 8 | : | 9 | 3 | 3 | 1 | 2 | 0 | 2 | : | 1 | 5 | |
10. | Standard | 3 | 2 | 1 | 0 | 2 | : | 0 | 7 | 3 | 0 | 1 | 2 | 0 | : | 3 | 1 | |
11. | Rojal Antverp | 3 | 1 | 0 | 2 | 7 | : | 4 | 3 | 3 | 1 | 1 | 1 | 2 | : | 2 | 4 | |
12. | Gent | 3 | 1 | 1 | 1 | 6 | : | 4 | 4 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | : | 1 | 3 | |
13. | Kortrijk | 3 | 1 | 1 | 1 | 2 | : | 2 | 4 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | : | 6 | 3 | |
14. | Serkl Briž | 2 | 1 | 0 | 1 | 5 | : | 3 | 3 | 3 | 0 | 1 | 2 | 1 | : | 7 | 1 | |
15. | Sent Truden | 3 | 0 | 2 | 1 | 4 | : | 7 | 2 | 3 | 0 | 1 | 2 | 2 | : | 8 | 1 | |
16. | Beršot | 3 | 0 | 1 | 2 | 4 | : | 6 | 1 | 3 | 0 | 0 | 3 | 2 | : | 8 | 0 |
Anderleht
Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01.09.2024 | Union Sent Žiloaz | 0:0 | 0-2 | Belgija 1 | 2024/2025 | |||
29.08.2024 | Dinamo Minsk | 1:0 | 0-2 | Liga Evrope | 2024/2025 | |||
22.08.2024 | Dinamo Minsk | 1:0 | 0-2 | Liga Evrope | 2024/2025 | |||
17.08.2024 | Mehelen | 3:1 | 3+ | Belgija 1 | 2024/2025 | |||
10.08.2024 | Heverle Leuven | 1:1 | 0-2 | Belgija 1 | 2024/2025 | |||
04.08.2024 | Rojal Antverp | 2:1 | 3+ | Belgija 1 | 2024/2025 | |||
27.07.2024 | Sent Truden | 1:0 | 0-2 | Belgija 1 | 2024/2025 | |||
26.05.2024 | Rojal Antverp | 1:3 | 3+ | Belgija 1 po | 2023/2024 | |||
19.05.2024 | Klub Briž | 0:1 | 0-2 | Belgija 1 po | 2023/2024 | |||
11.05.2024 | Rasing Genk | 2:1 | 3+ | Belgija 1 po | 2023/2024 |
Sent Truden
Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01.09.2024 | Kortrijk | 1:1 | 0-2 | Belgija 1 | 2024/2025 | |||
25.08.2024 | Union Sent Žiloaz | 0:0 | 0-2 | Belgija 1 | 2024/2025 | |||
17.08.2024 | Dender EH | 3:3 | 3+ | Belgija 1 | 2024/2025 | |||
11.08.2024 | Rojal Antverp | 1:6 | 3+ | Belgija 1 | 2024/2025 | |||
03.08.2024 | Sporting Šarlroa | 1:4 | 3+ | Belgija 1 | 2024/2025 | |||
27.07.2024 | Anderleht | 0:1 | 0-2 | Belgija 1 | 2024/2025 | |||
25.05.2024 | Gent | 0:2 | 0-2 | Belgija 1 po | 2023/2024 | |||
17.05.2024 | Heverle Leuven | 1:1 | 0-2 | Belgija 1 po | 2023/2024 | |||
12.05.2024 | Mehelen | 2:1 | 3+ | Belgija 1 po | 2023/2024 | |||
03.05.2024 | Vasterlo | 2:2 | 3+ | Belgija 1 po | 2023/2024 |
Međusobni susreti
Anderleht | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ukupno | 44 | 27 | 7 | 10 | 83:47 | (+36) | 130 | 1,89 | 1,07 | 2,95 | 18 | 26 | 41:59 |
Domaćin | 23 | 19 | 1 | 3 | 51:18 | (+33) | 69 | 2,22 | 0,78 | 3,00 | 9 | 14 | 39:61 |
Gost | 21 | 8 | 6 | 7 | 32:29 | (+3) | 61 | 1,52 | 1,38 | 2,90 | 9 | 12 | 43:57 |
18+ igrajte odgovorno
Komentari