Rezultati po danu
Po takmičenju
Argentina, Argentina 1
Belgrano - Godoj Kruz
Belgrano
Godoj Kruz
Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Velez Sarsfild | 13 | 8 | 3 | 2 | 26 | : | 8 | (+18) | 27 |
2 | Atletiko Tukuman | 13 | 7 | 4 | 2 | 14 | : | 8 | (+6) | 25 |
3 | Instituto | 13 | 7 | 3 | 3 | 19 | : | 10 | (+9) | 24 |
4 | Hurakan B.Aires | 13 | 6 | 6 | 1 | 12 | : | 6 | (+6) | 24 |
5 | Taljeres | 13 | 6 | 5 | 2 | 18 | : | 14 | (+4) | 23 |
6 | Union Santa Fe | 13 | 6 | 5 | 2 | 14 | : | 10 | (+4) | 23 |
7 | Rasing Klub | 13 | 6 | 3 | 4 | 18 | : | 10 | (+8) | 21 |
8 | Boka Juniors | 13 | 5 | 6 | 2 | 18 | : | 12 | (+6) | 21 |
9 | Himnazia La Plata | 13 | 6 | 2 | 5 | 15 | : | 13 | (+2) | 20 |
10 | Deportivo Riestra | 13 | 6 | 1 | 6 | 14 | : | 15 | (-1) | 19 |
11 | River Plata | 13 | 4 | 6 | 3 | 15 | : | 10 | (+5) | 18 |
12 | Rozario Sentral | 13 | 5 | 3 | 5 | 15 | : | 13 | (+2) | 18 |
13 | Lanus | 13 | 4 | 6 | 3 | 17 | : | 18 | (-1) | 18 |
14 | Godoj Kruz | 12 | 4 | 5 | 3 | 13 | : | 11 | (+2) | 17 |
15 | Belgrano | 13 | 4 | 5 | 4 | 14 | : | 16 | (-2) | 17 |
16 | Estudijantes LP | 13 | 4 | 4 | 5 | 14 | : | 13 | (+1) | 16 |
17 | Tigre | 13 | 4 | 4 | 5 | 17 | : | 18 | (-1) | 16 |
18 | Independiente | 13 | 3 | 7 | 3 | 8 | : | 9 | (-1) | 16 |
19 | Platense | 13 | 4 | 3 | 6 | 11 | : | 13 | (-2) | 15 |
20 | Indep. Rivadavia | 13 | 4 | 3 | 6 | 8 | : | 13 | (-5) | 15 |
21 | Sarmiento | 13 | 3 | 5 | 5 | 9 | : | 11 | (-2) | 14 |
22 | Arg. Juniors | 13 | 4 | 2 | 7 | 8 | : | 16 | (-8) | 14 |
23 | San Lorenco | 12 | 3 | 4 | 5 | 11 | : | 12 | (-1) | 13 |
24 | Njuels Old Bojs | 13 | 3 | 4 | 6 | 6 | : | 12 | (-6) | 13 |
25 | Banfild | 13 | 2 | 5 | 6 | 10 | : | 17 | (-7) | 11 |
26 | Defensa Husticia | 13 | 2 | 5 | 6 | 10 | : | 21 | (-11) | 11 |
27 | Barakas Sentral | 13 | 1 | 5 | 7 | 5 | : | 18 | (-13) | 8 |
28 | Sentral Kordoba SdE | 13 | 1 | 4 | 8 | 11 | : | 23 | (-12) | 7 |
1. do 3.mesto, pobednik Kupa i pobednik Liga Kupa - Kopa Libertadores
4.mesto - Kvalifikacije za Kopa Libertadores
5. do 10.mesto - Kopa Sudamerikana
Iz lige se ispada na osnovu tabele za opstanak.
4.mesto - Kvalifikacije za Kopa Libertadores
5. do 10.mesto - Kopa Sudamerikana
Iz lige se ispada na osnovu tabele za opstanak.
Domaćin-gost tabela
Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Velez Sarsfild | 6 | 5 | 1 | 0 | 13 | : | 1 | 16 | 7 | 3 | 2 | 2 | 13 | : | 7 | 11 | |
2. | Atletiko Tukuman | 7 | 5 | 2 | 0 | 9 | : | 3 | 17 | 6 | 2 | 2 | 2 | 5 | : | 5 | 8 | |
3. | Instituto | 6 | 4 | 2 | 0 | 12 | : | 4 | 14 | 7 | 3 | 1 | 3 | 7 | : | 6 | 10 | |
4. | Hurakan B.Aires | 7 | 4 | 2 | 1 | 6 | : | 3 | 14 | 6 | 2 | 4 | 0 | 6 | : | 3 | 10 | |
5. | Taljeres | 6 | 4 | 2 | 0 | 9 | : | 4 | 14 | 7 | 2 | 3 | 2 | 9 | : | 10 | 9 | |
6. | Union Santa Fe | 7 | 5 | 2 | 0 | 9 | : | 1 | 17 | 6 | 1 | 3 | 2 | 5 | : | 9 | 6 | |
7. | Rasing Klub | 6 | 4 | 1 | 1 | 9 | : | 2 | 13 | 7 | 2 | 2 | 3 | 9 | : | 8 | 8 | |
8. | Boka Juniors | 6 | 4 | 2 | 0 | 10 | : | 4 | 14 | 7 | 1 | 4 | 2 | 8 | : | 8 | 7 | |
9. | Himnazia La Plata | 7 | 4 | 1 | 2 | 10 | : | 5 | 13 | 6 | 2 | 1 | 3 | 5 | : | 8 | 7 | |
10. | Deportivo Riestra | 7 | 6 | 0 | 1 | 11 | : | 4 | 18 | 6 | 0 | 1 | 5 | 3 | : | 11 | 1 | |
11. | River Plata | 7 | 4 | 3 | 0 | 13 | : | 4 | 15 | 6 | 0 | 3 | 3 | 2 | : | 6 | 3 | |
12. | Rozario Sentral | 6 | 3 | 2 | 1 | 8 | : | 5 | 11 | 7 | 2 | 1 | 4 | 7 | : | 8 | 7 | |
13. | Lanus | 7 | 4 | 2 | 1 | 12 | : | 9 | 14 | 6 | 0 | 4 | 2 | 5 | : | 9 | 4 | |
14. | Godoj Kruz | 6 | 3 | 2 | 1 | 9 | : | 5 | 11 | 6 | 1 | 3 | 2 | 4 | : | 6 | 6 | |
15. | Belgrano | 7 | 4 | 2 | 1 | 11 | : | 8 | 14 | 6 | 0 | 3 | 3 | 3 | : | 8 | 3 | |
16. | Estudijantes LP | 6 | 2 | 3 | 1 | 8 | : | 5 | 9 | 7 | 2 | 1 | 4 | 6 | : | 8 | 7 | |
17. | Tigre | 7 | 2 | 2 | 3 | 9 | : | 11 | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 8 | : | 7 | 8 | |
18. | Independiente | 7 | 2 | 4 | 1 | 5 | : | 5 | 10 | 6 | 1 | 3 | 2 | 3 | : | 4 | 6 | |
19. | Platense | 6 | 1 | 2 | 3 | 2 | : | 5 | 5 | 7 | 3 | 1 | 3 | 9 | : | 8 | 10 | |
20. | Indep. Rivadavia | 6 | 2 | 2 | 2 | 3 | : | 4 | 8 | 7 | 2 | 1 | 4 | 5 | : | 9 | 7 | |
21. | Sarmiento | 7 | 2 | 3 | 2 | 4 | : | 3 | 9 | 6 | 1 | 2 | 3 | 5 | : | 8 | 5 | |
22. | Arg. Juniors | 7 | 4 | 2 | 1 | 8 | : | 5 | 14 | 6 | 0 | 0 | 6 | 0 | : | 11 | 0 | |
23. | San Lorenco | 6 | 1 | 3 | 2 | 5 | : | 5 | 6 | 6 | 2 | 1 | 3 | 6 | : | 7 | 7 | |
24. | Njuels Old Bojs | 7 | 2 | 2 | 3 | 4 | : | 7 | 8 | 6 | 1 | 2 | 3 | 2 | : | 5 | 5 | |
25. | Banfild | 6 | 1 | 4 | 1 | 8 | : | 7 | 7 | 7 | 1 | 1 | 5 | 2 | : | 10 | 4 | |
26. | Defensa Husticia | 6 | 2 | 3 | 1 | 6 | : | 6 | 9 | 7 | 0 | 2 | 5 | 4 | : | 15 | 2 | |
27. | Barakas Sentral | 6 | 0 | 2 | 4 | 2 | : | 12 | 2 | 7 | 1 | 3 | 3 | 3 | : | 6 | 6 | |
28. | Sentral Kordoba SdE | 6 | 1 | 1 | 4 | 6 | : | 12 | 4 | 7 | 0 | 3 | 4 | 5 | : | 11 | 3 |
Belgrano
Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
31.08.2024 | Njuels Old Bojs | 0:0 | 0-2 | Argentina 1 | 2024 | |||
26.08.2024 | Himnazia La Plata | 0:1 | 0-2 | Argentina 1 | 2024 | |||
22.08.2024 | Atl. Paranense | 0:2 | 0-2 | Kopa Sudamerikana | 2024 | |||
18.08.2024 | Hurakan B.Aires | 0:1 | 0-2 | Argentina 1 | 2024 | |||
15.08.2024 | Atl. Paranense | 1:2 | 3+ | Kopa Sudamerikana | 2024 | |||
09.08.2024 | Union Santa Fe | 1:1 | 0-2 | Argentina 1 | 2024 | |||
04.08.2024 | Sarmiento | 0:0 | 0-2 | Argentina 1 | 2024 | |||
30.07.2024 | Godoj Kruz | 1:0 | 0-2 | Argentina 1 | 2024 | |||
25.07.2024 | Lanus | 2:3 | 3+ | Argentina 1 | 2024 | |||
19.07.2024 | Deportivo Riestra | 2:1 | 3+ | Argentina 1 | 2024 |
Godoj Kruz
Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
02.09.2024 | Sentral Kordoba SdE | 1:1 | 0-2 | Argentina 1 | 2024 | |||
29.08.2024 | Independiente | 0:3 | 3+ | Argentina, Kup | 2024 | |||
25.08.2024 | Lanus | 1:1 | 0-2 | Argentina 1 | 2024 | |||
19.08.2024 | Deportivo Riestra | 4:1 | 3+ | Argentina 1 | 2024 | |||
12.08.2024 | Tigre | 2:0 | 0-2 | Argentina 1 | 2024 | |||
03.08.2024 | Arg. Juniors | 1:0 | 0-2 | Argentina 1 | 2024 | |||
30.07.2024 | Belgrano | 0:1 | 0-2 | Argentina 1 | 2024 | |||
24.07.2024 | River Plata | 2:1 | 3+ | Argentina 1 | 2024 | |||
20.07.2024 | Rasing Klub | 0:3 | 3+ | Argentina 1 | 2024 | |||
12.06.2024 | Rozario Sentral | 1:1 | 0-2 | Argentina 1 | 2024 |
Međusobni susreti
Datum | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|
30.07.2024 | 1:0 | 0-2 | Argentina 1 | 2024 | |||
11.02.2024 | 0:1 | 0-2 | Argentina, LK | 2024 | |||
17.09.2023 | 0:0 | 0-2 | Argentina, LK | 2023 | |||
19.03.2023 | 1:3 | 3+ | Argentina 1 | 2023 | |||
31.08.2022 | 0:0 | 0-2 | Argentina, Kup | 2022 | |||
07.04.2019 | 1:0 | 0-2 | Argentina 1 | 2018/2019 | |||
11.02.2018 | 1:2 | 3+ | Argentina 1 | 2017/2018 | |||
22.10.2016 | 0:2 | 0-2 | Argentina 1 | 2016/2017 | |||
14.05.2016 | 0:1 | 0-2 | Argentina 1 | 2016 | |||
24.05.2015 | 0:1 | 0-2 | Argentina 1 | 2015 | |||
01.11.2014 | 3:1 | 3+ | Argentina 1 | 2014 | |||
17.04.2014 | 1:2 | 3+ | Argentina 1 | 2013/2014 | |||
02.11.2013 | 1:1 | 0-2 | Argentina 1 | 2013/2014 | |||
06.04.2013 | 0:0 | 0-2 | Argentina 1 | 2012/2013 | |||
21.09.2012 | 1:0 | 0-2 | Argentina 1 | 2012/2013 | |||
10.06.2012 | 1:2 | 3+ | Argentina 1 | 2011/2012 | |||
04.12.2011 | 1:1 | 0-2 | Argentina 1 | 2011/2012 | |||
02.03.2008 | 3:0 | 3+ | Argentina 2 | 2007/2008 | |||
01.09.2007 | 0:1 | 0-2 | Argentina 2 | 2007/2008 | |||
18.03.2007 | 3:2 | 3+ | Argentina 1 | 2006/2007 | |||
09.09.2006 | 1:1 | 0-2 | Argentina 1 | 2006/2007 | |||
09.12.2005 | 0:1 | 0-2 | Argentina 2 | 2005/2006 | |||
06.08.2005 | 0:1 | 0-2 | Argentina 2 | 2005/2006 | |||
06.06.2005 | 1:0 | 0-2 | Argentina 2 | 2004/2005 | |||
11.12.2004 | 1:3 | 3+ | Argentina 2 | 2004/2005 | |||
13.03.2004 | 1:1 | 0-2 | Argentina 2 | 2003/2004 | |||
02.10.2003 | 1:2 | 3+ | Argentina 2 | 2003/2004 | |||
31.05.2003 | 0:2 | 0-2 | Argentina 2 | 2002/2003 | |||
15.11.2002 | 2:2 | 3+ | Argentina 2 | 2002/2003 |
Belgrano | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ukupno | 29 | 7 | 8 | 14 | 25:33 | (-8) | 58 | 0,86 | 1,14 | 2,00 | 19 | 10 | 66:34 |
Domaćin | 12 | 6 | 1 | 5 | 13:11 | (+2) | 24 | 1,08 | 0,92 | 2,00 | 8 | 4 | 67:33 |
Gost | 17 | 1 | 7 | 9 | 12:22 | (-10) | 34 | 0,71 | 1,29 | 2,00 | 11 | 6 | 65:35 |
18+ igrajte odgovorno
Komentari