Rezultati po danu
Po takmičenju
Čile, Čile 1
Deportes Kopijapo - Kokimbo Unido
Deportes Kopijapo
Kokimbo Unido
Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Universidad Čile | 23 | 14 | 7 | 2 | 42 | : | 17 | (+25) | 49 |
2 | Kolo Kolo | 22 | 14 | 3 | 5 | 34 | : | 16 | (+18) | 45 |
3 | Univ. Katolika | 23 | 11 | 6 | 6 | 34 | : | 24 | (+10) | 39 |
4 | Kokimbo Unido | 23 | 10 | 6 | 7 | 28 | : | 25 | (+3) | 36 |
5 | Deportes Ikike | 23 | 10 | 6 | 7 | 41 | : | 39 | (+2) | 36 |
6 | Palestino | 23 | 9 | 7 | 7 | 34 | : | 25 | (+9) | 34 |
7 | Everton VdM | 23 | 9 | 7 | 7 | 35 | : | 32 | (+3) | 34 |
8 | Union Espanjola | 23 | 9 | 6 | 8 | 41 | : | 36 | (+5) | 33 |
9 | Njublense | 23 | 7 | 7 | 9 | 32 | : | 27 | (+5) | 28 |
10 | Kobresal | 23 | 6 | 9 | 8 | 37 | : | 40 | (-3) | 27 |
11 | O Higins | 22 | 7 | 6 | 9 | 30 | : | 38 | (-8) | 27 |
12 | Union La Kalera | 23 | 6 | 6 | 11 | 24 | : | 36 | (-12) | 24 |
13 | Kobreloa | 23 | 7 | 3 | 13 | 23 | : | 50 | (-27) | 24 |
14 | Audaks Italijano | 23 | 6 | 4 | 13 | 26 | : | 32 | (-6) | 22 |
15 | Uačipato | 21 | 5 | 7 | 9 | 17 | : | 31 | (-14) | 22 |
16 | Deportes Kopijapo | 23 | 6 | 2 | 15 | 29 | : | 39 | (-10) | 20 |
1. i 2.mesto - Kopa Libertadores
3.mesto i pobednik Kupa - kvalifikacije za Kopa Libertadores
4. do 7.mesto - Kopa Sudamerikana
3.mesto i pobednik Kupa - kvalifikacije za Kopa Libertadores
4. do 7.mesto - Kopa Sudamerikana
Domaćin-gost tabela
Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Universidad Čile | 11 | 5 | 5 | 1 | 15 | : | 7 | 20 | 12 | 9 | 2 | 1 | 27 | : | 10 | 29 | |
2. | Kolo Kolo | 11 | 8 | 0 | 3 | 19 | : | 9 | 24 | 11 | 6 | 3 | 2 | 15 | : | 7 | 21 | |
3. | Univ. Katolika | 11 | 5 | 3 | 3 | 20 | : | 12 | 18 | 12 | 6 | 3 | 3 | 14 | : | 12 | 21 | |
4. | Kokimbo Unido | 12 | 6 | 4 | 2 | 17 | : | 9 | 22 | 11 | 4 | 2 | 5 | 11 | : | 16 | 14 | |
5. | Deportes Ikike | 11 | 6 | 2 | 3 | 18 | : | 17 | 20 | 12 | 4 | 4 | 4 | 23 | : | 22 | 16 | |
6. | Palestino | 11 | 5 | 3 | 3 | 21 | : | 12 | 18 | 12 | 4 | 4 | 4 | 13 | : | 13 | 16 | |
7. | Everton VdM | 12 | 4 | 5 | 3 | 16 | : | 14 | 17 | 11 | 5 | 2 | 4 | 19 | : | 18 | 17 | |
8. | Union Espanjola | 12 | 8 | 0 | 4 | 28 | : | 19 | 24 | 11 | 1 | 6 | 4 | 13 | : | 17 | 9 | |
9. | Njublense | 11 | 4 | 4 | 3 | 18 | : | 9 | 16 | 12 | 3 | 3 | 6 | 14 | : | 18 | 12 | |
10. | Kobresal | 12 | 5 | 4 | 3 | 25 | : | 21 | 19 | 11 | 1 | 5 | 5 | 12 | : | 19 | 8 | |
11. | O Higins | 11 | 3 | 4 | 4 | 10 | : | 19 | 13 | 11 | 4 | 2 | 5 | 20 | : | 19 | 14 | |
12. | Union La Kalera | 12 | 4 | 2 | 6 | 16 | : | 21 | 14 | 11 | 2 | 4 | 5 | 8 | : | 15 | 10 | |
13. | Kobreloa | 12 | 5 | 2 | 5 | 14 | : | 18 | 17 | 11 | 2 | 1 | 8 | 9 | : | 32 | 7 | |
14. | Audaks Italijano | 11 | 2 | 2 | 7 | 11 | : | 18 | 8 | 12 | 4 | 2 | 6 | 15 | : | 14 | 14 | |
15. | Uačipato | 11 | 3 | 5 | 3 | 10 | : | 13 | 14 | 10 | 2 | 2 | 6 | 7 | : | 18 | 8 | |
16. | Deportes Kopijapo | 11 | 5 | 1 | 5 | 18 | : | 13 | 16 | 12 | 1 | 1 | 10 | 11 | : | 26 | 4 |
Deportes Kopijapo
Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01.09.2024 | Kobresal | 2:2 | 3+ | Čile 1 | 2024 | |||
28.08.2024 | Deportes Ikike | 1:2 | 3+ | Čile 1 | 2024 | |||
23.08.2024 | Union La Kalera | 3:3 | 3+ | Čile 1 | 2024 | |||
17.08.2024 | Uačipato | 0:2 | 0-2 | Čile 1 | 2024 | |||
10.08.2024 | Njublense | 0:1 | 0-2 | Čile 1 | 2024 | |||
04.08.2024 | Universidad Čile | 0:1 | 0-2 | Čile 1 | 2024 | |||
27.07.2024 | Kokimbo Unido | 3:0 | 3+ | Čile 1 | 2024 | |||
20.07.2024 | O Higins | 0:2 | 0-2 | Čile 1 | 2024 | |||
29.06.2024 | Kobresal | 1:3 | 3+ | Čile, Kup | 2024 | |||
22.06.2024 | Kobresal | 2:2 | 3+ | Čile, Kup | 2024 |
Kokimbo Unido
Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05.09.2024 | Deportes Ikike | 2:1 | 3+ | Čile, Kup | 2024 | |||
31.08.2024 | Universidad Čile | 0:1 | 0-2 | Čile 1 | 2024 | |||
28.08.2024 | Kobreloa | 0:1 | 0-2 | Čile 1 | 2024 | |||
24.08.2024 | Audaks Italijano | 1:1 | 0-2 | Čile 1 | 2024 | |||
16.08.2024 | Kolo Kolo | 0:2 | 0-2 | Čile 1 | 2024 | |||
10.08.2024 | Deportes Ikike | 1:2 | 3+ | Čile 1 | 2024 | |||
03.08.2024 | Union Espanjola | 2:2 | 3+ | Čile 1 | 2024 | |||
27.07.2024 | Deportes Kopijapo | 0:3 | 3+ | Čile 1 | 2024 | |||
20.07.2024 | Njublense | 1:0 | 0-2 | Čile 1 | 2024 | |||
14.07.2024 | Kobresal | 0:1 | 0-2 | Čile, Kup | 2024 |
Međusobni susreti
Deportes Kopijapo | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ukupno | 46 | 11 | 11 | 24 | 43:60 | (-17) | 103 | 0,93 | 1,30 | 2,24 | 25 | 21 | 54:46 |
Domaćin | 23 | 8 | 5 | 10 | 27:23 | (+4) | 50 | 1,17 | 1,00 | 2,17 | 13 | 10 | 57:43 |
Gost | 23 | 3 | 6 | 14 | 16:37 | (-21) | 53 | 0,70 | 1,61 | 2,30 | 12 | 11 | 52:48 |
18+ igrajte odgovorno
Komentari