Rezultati po danu
Po takmičenju
Srbija, Srbija 1 - 1.dio
Radnički Niš - TSC Bačka Topola
Radnički Niš
TSC Bačka Topola
(AIK Bačka Topola, Bačka Topola)
Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Crvena Zvezda | 6 | 5 | 1 | 0 | 19 | : | 4 | (+15) | 16 |
2 | Čukarički | 7 | 4 | 1 | 2 | 13 | : | 10 | (+3) | 13 |
3 | Mladost Lučani | 7 | 4 | 1 | 2 | 12 | : | 9 | (+3) | 13 |
4 | OFK Beograd | 7 | 4 | 1 | 2 | 11 | : | 9 | (+2) | 13 |
5 | Železničar Pančevo | 7 | 4 | 1 | 2 | 10 | : | 8 | (+2) | 13 |
6 | Partizan | 5 | 3 | 2 | 0 | 7 | : | 0 | (+7) | 11 |
7 | Radnički Niš | 6 | 3 | 0 | 3 | 7 | : | 11 | (-4) | 9 |
8 | IMT | 6 | 2 | 2 | 2 | 8 | : | 7 | (+1) | 8 |
9 | Napredak | 7 | 2 | 2 | 3 | 8 | : | 10 | (-2) | 8 |
10 | Radnički 1923 | 6 | 2 | 1 | 3 | 13 | : | 10 | (+3) | 7 |
11 | TSC Bačka Topola | 6 | 2 | 1 | 3 | 5 | : | 5 | (0) | 7 |
12 | Novi Pazar | 6 | 2 | 1 | 3 | 8 | : | 10 | (-2) | 7 |
13 | Tekstilac ITES | 7 | 2 | 1 | 4 | 6 | : | 14 | (-8) | 7 |
14 | Vojvodina | 6 | 1 | 2 | 3 | 8 | : | 11 | (-3) | 5 |
15 | Spartak Subotica | 6 | 1 | 2 | 3 | 4 | : | 8 | (-4) | 5 |
16 | Jedinstvo Ub | 7 | 0 | 1 | 6 | 5 | : | 18 | (-13) | 1 |
1.mjesto u 2.dijelu - Kvalifikacije za Ligu Šampiona
2-3.mjesto u 2.dijelu i pobjednik Kupa - Kvalifikacije za Ligu Evrope
2-3.mjesto u 2.dijelu i pobjednik Kupa - Kvalifikacije za Ligu Evrope
Domaćin-gost tabela
Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Crvena Zvezda | 3 | 2 | 1 | 0 | 10 | : | 3 | 7 | 3 | 3 | 0 | 0 | 9 | : | 1 | 9 | |
2. | Čukarički | 4 | 3 | 0 | 1 | 9 | : | 5 | 9 | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | : | 5 | 4 | |
3. | Mladost Lučani | 4 | 2 | 0 | 2 | 7 | : | 6 | 6 | 3 | 2 | 1 | 0 | 5 | : | 3 | 7 | |
4. | OFK Beograd | 3 | 1 | 0 | 2 | 5 | : | 7 | 3 | 4 | 3 | 1 | 0 | 6 | : | 2 | 10 | |
5. | Železničar Pančevo | 3 | 2 | 1 | 0 | 5 | : | 2 | 7 | 4 | 2 | 0 | 2 | 5 | : | 6 | 6 | |
6. | Partizan | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | : | 0 | 4 | 3 | 2 | 1 | 0 | 5 | : | 0 | 7 | |
7. | Radnički Niš | 3 | 3 | 0 | 0 | 6 | : | 2 | 9 | 3 | 0 | 0 | 3 | 1 | : | 9 | 0 | |
8. | IMT | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | : | 1 | 4 | 4 | 1 | 1 | 2 | 5 | : | 6 | 4 | |
9. | Napredak | 4 | 1 | 1 | 2 | 4 | : | 5 | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | : | 5 | 4 | |
10. | Radnički 1923 | 4 | 1 | 1 | 2 | 8 | : | 6 | 4 | 2 | 1 | 0 | 1 | 5 | : | 4 | 3 | |
11. | TSC Bačka Topola | 4 | 1 | 1 | 2 | 2 | : | 3 | 4 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | : | 2 | 3 | |
12. | Novi Pazar | 4 | 2 | 1 | 1 | 6 | : | 4 | 7 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | : | 6 | 0 | |
13. | Tekstilac ITES | 4 | 1 | 1 | 2 | 4 | : | 9 | 4 | 3 | 1 | 0 | 2 | 2 | : | 5 | 3 | |
14. | Vojvodina | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | : | 5 | 0 | 4 | 1 | 2 | 1 | 6 | : | 6 | 5 | |
15. | Spartak Subotica | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | : | 1 | 4 | 4 | 0 | 1 | 3 | 2 | : | 7 | 1 | |
16. | Jedinstvo Ub | 3 | 0 | 0 | 3 | 2 | : | 8 | 0 | 4 | 0 | 1 | 3 | 3 | : | 10 | 1 |
Radnički Niš
Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
30.08.2024 | IMT | 1:3 | 3+ | Srbija 1 | 2024/2025 | |||
24.08.2024 | Železničar Pančevo | 2:1 | 3+ | Srbija 1 | 2024/2025 | |||
09.08.2024 | Napredak | 3:1 | 3+ | Srbija 1 | 2024/2025 | |||
04.08.2024 | Radnički 1923 | 0:4 | 3+ | Srbija 1 | 2024/2025 | |||
28.07.2024 | TSC Bačka Topola | 1:0 | 0-2 | Srbija 1 | 2024/2025 | |||
20.07.2024 | Čukarički | 0:2 | 0-2 | Srbija 1 | 2024/2025 | |||
24.05.2024 | Novi Pazar | 1:2 | 3+ | Srbija 1 | 2023/2024 | |||
18.05.2024 | Javor Matis | 1:2 | 3+ | Srbija 1 | 2023/2024 | |||
13.05.2024 | IMT | 0:0 | 0-2 | Srbija 1 | 2023/2024 | |||
07.05.2024 | Spartak Subotica | 1:3 | 3+ | Srbija 1 | 2023/2024 |
TSC Bačka Topola
Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01.09.2024 | Mladost Lučani | 1:2 | 3+ | Srbija 1 | 2024/2025 | |||
29.08.2024 | Makabi Tel Aviv | 1:5 | 3+ | Liga Evrope | 2024/2025 | |||
22.08.2024 | Makabi Tel Aviv | 0:3 | 3+ | Liga Evrope | 2024/2025 | |||
16.08.2024 | OFK Beograd | 0:1 | 0-2 | Srbija 1 | 2024/2025 | |||
11.08.2024 | Vojvodina | 3:1 | 3+ | Srbija 1 | 2024/2025 | |||
04.08.2024 | Spartak Subotica | 0:0 | 0-2 | Srbija 1 | 2024/2025 | |||
28.07.2024 | Radnički Niš | 0:1 | 0-2 | Srbija 1 | 2024/2025 | |||
21.07.2024 | IMT | 1:0 | 0-2 | Srbija 1 | 2024/2025 | |||
23.05.2024 | Napredak | 6:0 | 3+ | Srbija 1 | 2023/2024 | |||
17.05.2024 | Mladost Lučani | 0:2 | 0-2 | Srbija 1 | 2023/2024 |
Međusobni susreti
Datum | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|
28.07.2024 | 1:0 | 0-2 | Srbija 1 | 2024/2025 | |||
03.12.2023 | 0:1 | 0-2 | Srbija 1 | 2023/2024 | |||
03.08.2023 | 0:3 | 3+ | Srbija 1 | 2023/2024 | |||
12.11.2022 | 0:2 | 0-2 | Srbija 1 | 2022/2023 | |||
31.07.2022 | 0:3 | 3+ | Srbija 1 | 2022/2023 | |||
13.05.2022 | 2:0 | 0-2 | Srbija 1 | 2021/2022 | |||
06.12.2021 | 1:1 | 0-2 | Srbija 1 | 2021/2022 | |||
09.08.2021 | 1:2 | 3+ | Srbija 1 | 2021/2022 | |||
07.03.2021 | 2:0 | 0-2 | Srbija 1 | 2020/2021 | |||
12.09.2020 | 3:1 | 3+ | Srbija 1 | 2020/2021 | |||
19.06.2020 | 3:1 | 3+ | Srbija 1 | 2019/2020 | |||
03.11.2019 | 0:2 | 0-2 | Srbija 1 | 2019/2020 |
Radnički Niš | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ukupno | 12 | 5 | 1 | 6 | 13:16 | (-3) | 29 | 1,08 | 1,33 | 2,42 | 7 | 5 | 58:42 |
Domaćin | 7 | 4 | 0 | 3 | 9:9 | (0) | 18 | 1,29 | 1,29 | 2,57 | 3 | 4 | 43:57 |
Gost | 5 | 1 | 1 | 3 | 4:7 | (-3) | 11 | 0,80 | 1,40 | 2,20 | 4 | 1 | 80:20 |
18+ igrajte odgovorno
Komentari