Rezultati po danu
Po takmičenju
Argentina, Argentina 1
Rozario Sentral - Hurakan Buenos Aires
Rozario Sentral
Hurakan Buenos Aires
Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Velez Sarsfild | 13 | 8 | 3 | 2 | 26 | : | 8 | (+18) | 27 |
2 | Atletiko Tukuman | 13 | 7 | 4 | 2 | 14 | : | 8 | (+6) | 25 |
3 | Instituto | 13 | 7 | 3 | 3 | 19 | : | 10 | (+9) | 24 |
4 | Hurakan B.Aires | 13 | 6 | 6 | 1 | 12 | : | 6 | (+6) | 24 |
5 | Taljeres | 13 | 6 | 5 | 2 | 18 | : | 14 | (+4) | 23 |
6 | Union Santa Fe | 13 | 6 | 5 | 2 | 14 | : | 10 | (+4) | 23 |
7 | Rasing Klub | 13 | 6 | 3 | 4 | 18 | : | 10 | (+8) | 21 |
8 | Boka Juniors | 13 | 5 | 6 | 2 | 18 | : | 12 | (+6) | 21 |
9 | Himnazia La Plata | 13 | 6 | 2 | 5 | 15 | : | 13 | (+2) | 20 |
10 | Deportivo Riestra | 13 | 6 | 1 | 6 | 14 | : | 15 | (-1) | 19 |
11 | River Plata | 13 | 4 | 6 | 3 | 15 | : | 10 | (+5) | 18 |
12 | Rozario Sentral | 13 | 5 | 3 | 5 | 15 | : | 13 | (+2) | 18 |
13 | Lanus | 13 | 4 | 6 | 3 | 17 | : | 18 | (-1) | 18 |
14 | Godoj Kruz | 12 | 4 | 5 | 3 | 13 | : | 11 | (+2) | 17 |
15 | Belgrano | 13 | 4 | 5 | 4 | 14 | : | 16 | (-2) | 17 |
16 | Estudijantes LP | 13 | 4 | 4 | 5 | 14 | : | 13 | (+1) | 16 |
17 | Tigre | 13 | 4 | 4 | 5 | 17 | : | 18 | (-1) | 16 |
18 | Independiente | 13 | 3 | 7 | 3 | 8 | : | 9 | (-1) | 16 |
19 | Platense | 13 | 4 | 3 | 6 | 11 | : | 13 | (-2) | 15 |
20 | Indep. Rivadavia | 13 | 4 | 3 | 6 | 8 | : | 13 | (-5) | 15 |
21 | Sarmiento | 13 | 3 | 5 | 5 | 9 | : | 11 | (-2) | 14 |
22 | Arg. Juniors | 13 | 4 | 2 | 7 | 8 | : | 16 | (-8) | 14 |
23 | San Lorenco | 12 | 3 | 4 | 5 | 11 | : | 12 | (-1) | 13 |
24 | Njuels Old Bojs | 13 | 3 | 4 | 6 | 6 | : | 12 | (-6) | 13 |
25 | Banfild | 13 | 2 | 5 | 6 | 10 | : | 17 | (-7) | 11 |
26 | Defensa Husticia | 13 | 2 | 5 | 6 | 10 | : | 21 | (-11) | 11 |
27 | Barakas Sentral | 13 | 1 | 5 | 7 | 5 | : | 18 | (-13) | 8 |
28 | Sentral Kordoba SdE | 13 | 1 | 4 | 8 | 11 | : | 23 | (-12) | 7 |
1. do 3.mesto, pobednik Kupa i pobednik Liga Kupa - Kopa Libertadores
4.mesto - Kvalifikacije za Kopa Libertadores
5. do 10.mesto - Kopa Sudamerikana
Iz lige se ispada na osnovu tabele za opstanak.
4.mesto - Kvalifikacije za Kopa Libertadores
5. do 10.mesto - Kopa Sudamerikana
Iz lige se ispada na osnovu tabele za opstanak.
Domaćin-gost tabela
Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Velez Sarsfild | 6 | 5 | 1 | 0 | 13 | : | 1 | 16 | 7 | 3 | 2 | 2 | 13 | : | 7 | 11 | |
2. | Atletiko Tukuman | 7 | 5 | 2 | 0 | 9 | : | 3 | 17 | 6 | 2 | 2 | 2 | 5 | : | 5 | 8 | |
3. | Instituto | 6 | 4 | 2 | 0 | 12 | : | 4 | 14 | 7 | 3 | 1 | 3 | 7 | : | 6 | 10 | |
4. | Hurakan B.Aires | 7 | 4 | 2 | 1 | 6 | : | 3 | 14 | 6 | 2 | 4 | 0 | 6 | : | 3 | 10 | |
5. | Taljeres | 6 | 4 | 2 | 0 | 9 | : | 4 | 14 | 7 | 2 | 3 | 2 | 9 | : | 10 | 9 | |
6. | Union Santa Fe | 7 | 5 | 2 | 0 | 9 | : | 1 | 17 | 6 | 1 | 3 | 2 | 5 | : | 9 | 6 | |
7. | Rasing Klub | 6 | 4 | 1 | 1 | 9 | : | 2 | 13 | 7 | 2 | 2 | 3 | 9 | : | 8 | 8 | |
8. | Boka Juniors | 6 | 4 | 2 | 0 | 10 | : | 4 | 14 | 7 | 1 | 4 | 2 | 8 | : | 8 | 7 | |
9. | Himnazia La Plata | 7 | 4 | 1 | 2 | 10 | : | 5 | 13 | 6 | 2 | 1 | 3 | 5 | : | 8 | 7 | |
10. | Deportivo Riestra | 7 | 6 | 0 | 1 | 11 | : | 4 | 18 | 6 | 0 | 1 | 5 | 3 | : | 11 | 1 | |
11. | River Plata | 7 | 4 | 3 | 0 | 13 | : | 4 | 15 | 6 | 0 | 3 | 3 | 2 | : | 6 | 3 | |
12. | Rozario Sentral | 6 | 3 | 2 | 1 | 8 | : | 5 | 11 | 7 | 2 | 1 | 4 | 7 | : | 8 | 7 | |
13. | Lanus | 7 | 4 | 2 | 1 | 12 | : | 9 | 14 | 6 | 0 | 4 | 2 | 5 | : | 9 | 4 | |
14. | Godoj Kruz | 6 | 3 | 2 | 1 | 9 | : | 5 | 11 | 6 | 1 | 3 | 2 | 4 | : | 6 | 6 | |
15. | Belgrano | 7 | 4 | 2 | 1 | 11 | : | 8 | 14 | 6 | 0 | 3 | 3 | 3 | : | 8 | 3 | |
16. | Estudijantes LP | 6 | 2 | 3 | 1 | 8 | : | 5 | 9 | 7 | 2 | 1 | 4 | 6 | : | 8 | 7 | |
17. | Tigre | 7 | 2 | 2 | 3 | 9 | : | 11 | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 8 | : | 7 | 8 | |
18. | Independiente | 7 | 2 | 4 | 1 | 5 | : | 5 | 10 | 6 | 1 | 3 | 2 | 3 | : | 4 | 6 | |
19. | Platense | 6 | 1 | 2 | 3 | 2 | : | 5 | 5 | 7 | 3 | 1 | 3 | 9 | : | 8 | 10 | |
20. | Indep. Rivadavia | 6 | 2 | 2 | 2 | 3 | : | 4 | 8 | 7 | 2 | 1 | 4 | 5 | : | 9 | 7 | |
21. | Sarmiento | 7 | 2 | 3 | 2 | 4 | : | 3 | 9 | 6 | 1 | 2 | 3 | 5 | : | 8 | 5 | |
22. | Arg. Juniors | 7 | 4 | 2 | 1 | 8 | : | 5 | 14 | 6 | 0 | 0 | 6 | 0 | : | 11 | 0 | |
23. | San Lorenco | 6 | 1 | 3 | 2 | 5 | : | 5 | 6 | 6 | 2 | 1 | 3 | 6 | : | 7 | 7 | |
24. | Njuels Old Bojs | 7 | 2 | 2 | 3 | 4 | : | 7 | 8 | 6 | 1 | 2 | 3 | 2 | : | 5 | 5 | |
25. | Banfild | 6 | 1 | 4 | 1 | 8 | : | 7 | 7 | 7 | 1 | 1 | 5 | 2 | : | 10 | 4 | |
26. | Defensa Husticia | 6 | 2 | 3 | 1 | 6 | : | 6 | 9 | 7 | 0 | 2 | 5 | 4 | : | 15 | 2 | |
27. | Barakas Sentral | 6 | 0 | 2 | 4 | 2 | : | 12 | 2 | 7 | 1 | 3 | 3 | 3 | : | 6 | 6 | |
28. | Sentral Kordoba SdE | 6 | 1 | 1 | 4 | 6 | : | 12 | 4 | 7 | 0 | 3 | 4 | 5 | : | 11 | 3 |
Rozario Sentral
Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01.09.2024 | Boka Juniors | 1:2 | 3+ | Argentina 1 | 2024 | |||
26.08.2024 | Atletiko Tukuman | 1:0 | 0-2 | Argentina 1 | 2024 | |||
21.08.2024 | Fortaleza | 1:3 | 3+ | Kopa Sudamerikana | 2024 | |||
17.08.2024 | Independiente | 0:1 | 0-2 | Argentina 1 | 2024 | |||
14.08.2024 | Fortaleza | 1:1 | 0-2 | Kopa Sudamerikana | 2024 | |||
10.08.2024 | Njuels Old Bojs | 1:0 | 0-2 | Argentina 1 | 2024 | |||
05.08.2024 | Himnazia La Plata | 1:0 | 0-2 | Argentina 1 | 2024 | |||
31.07.2024 | Union Santa Fe | 0:1 | 0-2 | Argentina 1 | 2024 | |||
27.07.2024 | Hurakan B.Aires | 0:1 | 0-2 | Argentina 1 | 2024 | |||
24.07.2024 | Internasional | 1:1 | 0-2 | Kopa Sudamerikana | 2024 |
Hurakan Buenos Aires
Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01.09.2024 | Tigre | 0:2 | 0-2 | Argentina 1 | 2024 | |||
24.08.2024 | Arg. Juniors | 0:0 | 0-2 | Argentina 1 | 2024 | |||
18.08.2024 | Belgrano | 1:0 | 0-2 | Argentina 1 | 2024 | |||
14.08.2024 | Arg. Juniors | 1:1 | 0-2 | Argentina, Kup | 2024 | |||
10.08.2024 | River Plata | 1:1 | 0-2 | Argentina 1 | 2024 | |||
03.08.2024 | Rasing Klub | 0:0 | 0-2 | Argentina 1 | 2024 | |||
27.07.2024 | Rozario Sentral | 1:0 | 0-2 | Argentina 1 | 2024 | |||
24.07.2024 | Estudijantes LP | 0:0 | 0-2 | Argentina 1 | 2024 | |||
20.07.2024 | San Lorenco | 1:1 | 0-2 | Argentina 1 | 2024 | |||
15.06.2024 | Indep. Rivadavia | 1:0 | 0-2 | Argentina 1 | 2024 |
Međusobni susreti
Rozario Sentral | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ukupno | 29 | 11 | 6 | 12 | 35:35 | (0) | 70 | 1,21 | 1,21 | 2,41 | 17 | 12 | 59:41 |
Domaćin | 14 | 4 | 4 | 6 | 15:18 | (-3) | 33 | 1,07 | 1,29 | 2,36 | 8 | 6 | 57:43 |
Gost | 15 | 7 | 2 | 6 | 20:17 | (+3) | 37 | 1,33 | 1,13 | 2,47 | 9 | 6 | 60:40 |
18+ igrajte odgovorno
Komentari