Rezultati po danu
Po takmičenju
Japan, Japan 1
Jokohama F. Marinos - Kavasaki Frontale
Jokohama F. Marinos
Kavasaki Frontale
Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sanfreće Hir. | 29 | 15 | 10 | 4 | 53 | : | 28 | (+25) | 55 |
2 | Mačida Zelvia | 29 | 16 | 7 | 6 | 43 | : | 22 | (+21) | 55 |
3 | Visel Kobe | 29 | 15 | 7 | 7 | 45 | : | 27 | (+18) | 52 |
4 | Kašima Antlers | 28 | 14 | 6 | 8 | 44 | : | 34 | (+10) | 48 |
5 | Gamba Osaka | 28 | 13 | 9 | 6 | 32 | : | 22 | (+10) | 48 |
6 | Jokohama F. Mar. | 28 | 12 | 5 | 11 | 48 | : | 42 | (+6) | 41 |
7 | Tokio Verdi | 29 | 10 | 11 | 8 | 37 | : | 41 | (-4) | 41 |
8 | Serezo Osaka | 28 | 9 | 11 | 8 | 35 | : | 37 | (-2) | 38 |
9 | Avispa Fukuoka | 29 | 9 | 11 | 9 | 28 | : | 30 | (-2) | 38 |
10 | FK Tokio | 29 | 10 | 8 | 11 | 37 | : | 41 | (-4) | 38 |
11 | Nagoja Grampus | 28 | 11 | 4 | 13 | 32 | : | 34 | (-2) | 37 |
12 | Urava Red Dajm. | 27 | 9 | 9 | 9 | 42 | : | 37 | (+5) | 36 |
13 | Albireks Nigata | 28 | 9 | 9 | 10 | 37 | : | 39 | (-2) | 36 |
14 | Kavasaki Frontale | 28 | 8 | 10 | 10 | 42 | : | 40 | (+2) | 34 |
15 | Kjoto Sanga | 28 | 9 | 7 | 12 | 33 | : | 45 | (-12) | 34 |
16 | Kašiva Rejsol | 28 | 8 | 9 | 11 | 34 | : | 42 | (-8) | 33 |
17 | Šonan Belmare | 29 | 8 | 8 | 13 | 39 | : | 43 | (-4) | 32 |
18 | Džubilo Ivata | 28 | 7 | 7 | 14 | 34 | : | 49 | (-15) | 28 |
19 | Hokaido KS | 29 | 6 | 7 | 16 | 34 | : | 55 | (-21) | 25 |
20 | Sagan Tosu | 29 | 7 | 3 | 19 | 36 | : | 57 | (-21) | 24 |
1.mesto i pobednik Kupa - Azijska Liga Šampiona
2. i 3.mesto - Kvalifikacije za Azijsku Ligu Šampiona
2. i 3.mesto - Kvalifikacije za Azijsku Ligu Šampiona
Domaćin-gost tabela
Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sanfreće Hir. | 15 | 9 | 3 | 3 | 30 | : | 16 | 30 | 14 | 6 | 7 | 1 | 23 | : | 12 | 25 | |
2. | Mačida Zelvia | 15 | 7 | 3 | 5 | 25 | : | 15 | 24 | 14 | 9 | 4 | 1 | 18 | : | 7 | 31 | |
3. | Visel Kobe | 14 | 6 | 4 | 4 | 22 | : | 14 | 22 | 15 | 9 | 3 | 3 | 23 | : | 13 | 30 | |
4. | Kašima Antlers | 14 | 9 | 5 | 0 | 23 | : | 10 | 32 | 14 | 5 | 1 | 8 | 21 | : | 24 | 16 | |
5. | Gamba Osaka | 14 | 8 | 3 | 3 | 21 | : | 13 | 27 | 14 | 5 | 6 | 3 | 11 | : | 9 | 21 | |
6. | Jokohama F. Mar. | 14 | 6 | 3 | 5 | 26 | : | 17 | 21 | 14 | 6 | 2 | 6 | 22 | : | 25 | 20 | |
7. | Tokio Verdi | 14 | 4 | 7 | 3 | 20 | : | 18 | 19 | 15 | 6 | 4 | 5 | 17 | : | 23 | 22 | |
8. | Serezo Osaka | 14 | 6 | 5 | 3 | 21 | : | 20 | 23 | 14 | 3 | 6 | 5 | 14 | : | 17 | 15 | |
9. | Avispa Fukuoka | 15 | 4 | 5 | 6 | 13 | : | 18 | 17 | 14 | 5 | 6 | 3 | 15 | : | 12 | 21 | |
10. | FK Tokio | 15 | 5 | 5 | 5 | 17 | : | 17 | 20 | 14 | 5 | 3 | 6 | 20 | : | 24 | 18 | |
11. | Nagoja Grampus | 14 | 5 | 3 | 6 | 13 | : | 16 | 18 | 14 | 6 | 1 | 7 | 19 | : | 18 | 19 | |
12. | Urava Red Dajm. | 13 | 6 | 3 | 4 | 25 | : | 17 | 21 | 14 | 3 | 6 | 5 | 17 | : | 20 | 15 | |
13. | Albireks Nigata | 14 | 3 | 6 | 5 | 20 | : | 22 | 15 | 14 | 6 | 3 | 5 | 17 | : | 17 | 21 | |
14. | Kavasaki Frontale | 14 | 5 | 5 | 4 | 23 | : | 16 | 20 | 14 | 3 | 5 | 6 | 19 | : | 24 | 14 | |
15. | Kjoto Sanga | 13 | 3 | 3 | 7 | 16 | : | 25 | 12 | 15 | 6 | 4 | 5 | 17 | : | 20 | 22 | |
16. | Kašiva Rejsol | 14 | 4 | 4 | 6 | 16 | : | 20 | 16 | 14 | 4 | 5 | 5 | 18 | : | 22 | 17 | |
17. | Šonan Belmare | 14 | 3 | 3 | 8 | 18 | : | 19 | 12 | 15 | 5 | 5 | 5 | 21 | : | 24 | 20 | |
18. | Džubilo Ivata | 14 | 5 | 3 | 6 | 17 | : | 18 | 18 | 14 | 2 | 4 | 8 | 17 | : | 31 | 10 | |
19. | Hokaido KS | 15 | 4 | 4 | 7 | 19 | : | 22 | 16 | 14 | 2 | 3 | 9 | 15 | : | 33 | 9 | |
20. | Sagan Tosu | 15 | 4 | 2 | 9 | 21 | : | 26 | 14 | 14 | 3 | 1 | 10 | 15 | : | 31 | 10 |
Jokohama F. Marinos
Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04.09.2024 | Hokaido KS | 6:1 | 3+ | Japan, LK | 2024 | |||
24.08.2024 | Serezo Osaka | 4:0 | 3+ | Japan 1 | 2024 | |||
21.08.2024 | V-Varen Nagasaki | 3:2 | 3+ | Japan, Kup | 2024 | |||
17.08.2024 | Kavasaki Frontale | 3:1 | 3+ | Japan 1 | 2024 | |||
11.08.2024 | Visel Kobe | 1:2 | 3+ | Japan 1 | 2024 | |||
07.08.2024 | Hokaido KS | 3:2 | 3+ | Japan 1 | 2024 | |||
20.07.2024 | Mačida Zelvia | 2:1 | 3+ | Japan 1 | 2024 | |||
14.07.2024 | Kašima Antlers | 4:1 | 3+ | Japan 1 | 2024 | |||
10.07.2024 | Mito Holihok | 2:2 | 3+ | Japan, Kup | 2024 | |||
06.07.2024 | Gamba Osaka | 0:4 | 3+ | Japan 1 | 2024 |
Kavasaki Frontale
Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04.09.2024 | Ventforet Kofu | 1:0 | 0-2 | Japan, LK | 2024 | |||
01.09.2024 | Hokaido KS | 0:2 | 0-2 | Japan 1 | 2024 | |||
17.08.2024 | Jokohama F. Mar. | 1:3 | 3+ | Japan 1 | 2024 | |||
11.08.2024 | FK Tokio | 3:0 | 3+ | Japan 1 | 2024 | |||
07.08.2024 | Visel Kobe | 3:0 | 3+ | Japan 1 | 2024 | |||
20.07.2024 | Kašiva Rejsol | 3:2 | 3+ | Japan 1 | 2024 | |||
14.07.2024 | Serezo Osaka | 1:1 | 0-2 | Japan 1 | 2024 | |||
10.07.2024 | Oita Trinita | 1:3 | 3+ | Japan, Kup | 2024 | |||
06.07.2024 | Džubilo Ivata | 2:2 | 3+ | Japan 1 | 2024 | |||
29.06.2024 | Sanfreće Hir. | 1:1 | 0-2 | Japan 1 | 2024 |
Međusobni susreti
Jokohama F. Marinos | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ukupno | 55 | 20 | 11 | 24 | 79:77 | (+2) | 156 | 1,44 | 1,40 | 2,84 | 22 | 33 | 40:60 |
Domaćin | 29 | 12 | 8 | 9 | 48:36 | (+12) | 84 | 1,66 | 1,24 | 2,90 | 11 | 18 | 38:62 |
Gost | 26 | 8 | 3 | 15 | 31:41 | (-10) | 72 | 1,19 | 1,58 | 2,77 | 11 | 15 | 42:58 |
18+ igrajte odgovorno
Komentari