Rezultati po danu
Po takmičenju
Slovačka, Slovačka 1 - 1.deo
Železarne Podbrezova - MŠK Žilina
Železarne Podbrezova
(Šport Podbrezova)
MŠK Žilina
Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Slovan Bratislava | 5 | 4 | 0 | 1 | 9 | : | 7 | (+2) | 12 |
2 | MŠK Žilina | 5 | 3 | 2 | 0 | 12 | : | 2 | (+10) | 11 |
3 | DAC 1904 Dun. Streda | 4 | 2 | 1 | 1 | 7 | : | 3 | (+4) | 7 |
4 | Spartak Trnava | 5 | 1 | 4 | 0 | 4 | : | 3 | (+1) | 7 |
5 | Dukla B. Bistrica | 6 | 1 | 4 | 1 | 6 | : | 7 | (-1) | 7 |
6 | Zemplin Mihalovce | 6 | 1 | 3 | 2 | 6 | : | 9 | (-3) | 6 |
7 | MFK Ružomberok | 4 | 1 | 3 | 0 | 6 | : | 5 | (+1) | 6 |
8 | AS Trenčin | 5 | 1 | 2 | 2 | 5 | : | 7 | (-2) | 5 |
9 | Košice | 6 | 1 | 2 | 3 | 6 | : | 7 | (-1) | 5 |
10 | Železarne Podbrezova | 5 | 1 | 2 | 2 | 8 | : | 6 | (+2) | 5 |
11 | Komarno | 4 | 1 | 0 | 3 | 3 | : | 9 | (-6) | 3 |
12 | Skalica | 5 | 0 | 3 | 2 | 3 | : | 10 | (-7) | 3 |
1.mesto u 2.delu - Kvalifikacije za Ligu Šampiona
2.mesto u 2.delu, pobednik Kupa i pobednik Plej ofa za Ligu Evrope - Kvalifikacije za Ligu Evrope
2.mesto u 2.delu, pobednik Kupa i pobednik Plej ofa za Ligu Evrope - Kvalifikacije za Ligu Evrope
Domaćin-gost tabela
Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Slovan Bratislava | 3 | 2 | 0 | 1 | 3 | : | 6 | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 | : | 1 | 6 | |
2. | MŠK Žilina | 2 | 2 | 0 | 0 | 7 | : | 2 | 6 | 3 | 1 | 2 | 0 | 5 | : | 0 | 5 | |
3. | DAC 1904 Dun. Streda | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | : | 0 | 3 | 3 | 1 | 1 | 1 | 5 | : | 3 | 4 | |
4. | Spartak Trnava | 3 | 0 | 3 | 0 | 2 | : | 2 | 3 | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | : | 1 | 4 | |
5. | Dukla B. Bistrica | 3 | 1 | 1 | 1 | 2 | : | 3 | 4 | 3 | 0 | 3 | 0 | 4 | : | 4 | 3 | |
6. | Zemplin Mihalovce | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | : | 3 | 1 | 4 | 1 | 2 | 1 | 6 | : | 6 | 5 | |
7. | MFK Ružomberok | 3 | 1 | 2 | 0 | 4 | : | 3 | 5 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | : | 2 | 1 | |
8. | AS Trenčin | 2 | 1 | 1 | 0 | 4 | : | 2 | 4 | 3 | 0 | 1 | 2 | 1 | : | 5 | 1 | |
9. | Košice | 3 | 1 | 1 | 1 | 5 | : | 3 | 4 | 3 | 0 | 1 | 2 | 1 | : | 4 | 1 | |
10. | Železarne Podbrezova | 3 | 1 | 2 | 0 | 8 | : | 2 | 5 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | : | 4 | 0 | |
11. | Komarno | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | : | 7 | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | : | 2 | 3 | |
12. | Skalica | 3 | 0 | 2 | 1 | 1 | : | 2 | 2 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | : | 8 | 1 |
Železarne Podbrezova
Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
31.08.2024 | Dukla B. Bistrica | 1:1 | 0-2 | Slovačka 1 | 2024/2025 | |||
17.08.2024 | Skalica | 7:1 | 3+ | Slovačka 1 | 2024/2025 | |||
10.08.2024 | Košice | 0:3 | 3+ | Slovačka 1 | 2024/2025 | |||
03.08.2024 | Slovan Bratislava | 0:1 | 0-2 | Slovačka 1 | 2024/2025 | |||
27.07.2024 | MŠK Žilina | 0:0 | 0-2 | Slovačka 1 | 2024/2025 | |||
18.05.2024 | Spartak Trnava | 0:5 | 3+ | Slovačka 1 | 2023/2024 | |||
11.05.2024 | Slovan Bratislava | 2:1 | 3+ | Slovačka 1 | 2023/2024 | |||
05.05.2024 | DAC 1904 Dun. Streda | 0:3 | 3+ | Slovačka 1 | 2023/2024 | |||
27.04.2024 | MFK Ružomberok | 2:3 | 3+ | Slovačka 1 | 2023/2024 | |||
20.04.2024 | MŠK Žilina | 1:2 | 3+ | Slovačka 1 | 2023/2024 |
MŠK Žilina
Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01.09.2024 | Slovan Bratislava | 5:0 | 3+ | Slovačka 1 | 2024/2025 | |||
24.08.2024 | AS Trenčin | 4:1 | 3+ | Slovačka 1 | 2024/2025 | |||
18.08.2024 | Spartak Trnava | 0:0 | 0-2 | Slovačka 1 | 2024/2025 | |||
10.08.2024 | Zemplin Mihalovce | 3:1 | 3+ | Slovačka 1 | 2024/2025 | |||
27.07.2024 | Železarne Podbrezova | 0:0 | 0-2 | Slovačka 1 | 2024/2025 | |||
18.05.2024 | DAC 1904 Dun. Streda | 2:3 | 3+ | Slovačka 1 | 2023/2024 | |||
11.05.2024 | MFK Ružomberok | 1:1 | 0-2 | Slovačka 1 | 2023/2024 | |||
04.05.2024 | Slovan Bratislava | 3:2 | 3+ | Slovačka 1 | 2023/2024 | |||
27.04.2024 | Spartak Trnava | 2:0 | 0-2 | Slovačka 1 | 2023/2024 | |||
20.04.2024 | Železarne Podbrezova | 2:1 | 3+ | Slovačka 1 | 2023/2024 |
Međusobni susreti
Datum | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|
27.07.2024 | 0:0 | 0-2 | Slovačka 1 | 2024/2025 | |||
20.04.2024 | 1:2 | 3+ | Slovačka 1 | 2023/2024 | |||
09.03.2024 | 2:3 | 3+ | Slovačka 1 | 2023/2024 | |||
05.11.2023 | 1:2 | 3+ | Slovačka 1 | 2023/2024 | |||
06.08.2023 | 2:0 | 0-2 | Slovačka 1 | 2023/2024 | |||
05.05.2023 | 1:0 | 0-2 | Slovačka 1 | 2022/2023 | |||
07.04.2023 | 3:2 | 3+ | Slovačka 1 | 2022/2023 | |||
19.02.2023 | 3:1 | 3+ | Slovačka 1 | 2022/2023 | |||
02.09.2022 | 1:0 | 0-2 | Slovačka 1 | 2022/2023 | |||
07.04.2021 | 1:1 | 0-2 | Slovačka, Kup | 2020/2021 | |||
09.03.2019 | 0:2 | 0-2 | Slovačka 1 | 2018/2019 | |||
06.10.2018 | 0:2 | 0-2 | Slovačka 1 | 2018/2019 | |||
02.12.2017 | 0:1 | 0-2 | Slovačka 1 | 2017/2018 | |||
18.10.2017 | 0:3 | 3+ | Slovačka, Kup | 2017/2018 | |||
09.09.2017 | 2:4 | 3+ | Slovačka 1 | 2017/2018 | |||
27.05.2017 | 0:4 | 3+ | Slovačka 1 | 2016/2017 | |||
05.03.2017 | 2:2 | 3+ | Slovačka 1 | 2016/2017 | |||
01.10.2016 | 0:1 | 0-2 | Slovačka 1 | 2016/2017 | |||
12.03.2016 | 2:0 | 0-2 | Slovačka 1 | 2015/2016 | |||
03.10.2015 | 3:1 | 3+ | Slovačka 1 | 2015/2016 | |||
15.09.2015 | 2:3 | 3+ | Slovačka 1 | 2015/2016 | |||
05.05.2015 | 2:3 | 3+ | Slovačka 1 | 2014/2015 | |||
05.11.2014 | 0:0 | 0-2 | Slovačka 1 | 2014/2015 | |||
16.08.2014 | 1:0 | 0-2 | Slovačka 1 | 2014/2015 | |||
03.02.2009 | 0:2 | 0-2 | Prijateljski | 2009 |
Železarne Podbrezova | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ukupno | 25 | 8 | 4 | 13 | 29:39 | (-10) | 68 | 1,16 | 1,56 | 2,72 | 13 | 12 | 52:48 |
Domaćin | 12 | 5 | 2 | 5 | 20:19 | (+1) | 39 | 1,67 | 1,58 | 3,25 | 5 | 7 | 42:58 |
Gost | 13 | 3 | 2 | 8 | 9:20 | (-11) | 29 | 0,69 | 1,54 | 2,23 | 8 | 5 | 62:38 |
18+ igrajte odgovorno
Komentari