Rezultati po danu
Po takmičenju
Njemačka, Regionalliga Nord
Datum | Vrijeme | Utakmica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | Kl. |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08.09. (Ned) | 12:00 | Sent Pauli 1910 II-Blau-Vajs Lone | 2.27 | 3.60 | 2.66 | 2.22 | 1.55 | (4) |
08.09. (Ned) | 12:00 | Verder II-Mepen 1912 | 3.29 | 4.03 | 1.85 | 2.92 | 1.33 | (4) |
08.09. (Ned) | 13:00 | Bremer SV-Havelse | 4.05 | 4.05 | 1.67 | 2.50 | 1.44 | (4) |
08.09. (Ned) | 13:00 | Drohtersen/Asel-Ajntraht Norderštet 03 | 1.78 | 3.58 | 4.00 | 1.90 | 1.75 | (4) |
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na prosječnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Havelse | 7 | 7 | 0 | 0 | 19 | : | 6 | (+13) | 21 |
2 | Vejče Flensburg 08 | 8 | 6 | 1 | 1 | 18 | : | 8 | (+10) | 19 |
3 | Kikers Emden | 8 | 5 | 2 | 1 | 16 | : | 6 | (+10) | 17 |
4 | Feniks Libek | 7 | 4 | 2 | 1 | 15 | : | 10 | (+5) | 14 |
5 | Mepen 1912 | 7 | 3 | 3 | 1 | 13 | : | 5 | (+8) | 12 |
6 | SSV Jedeloh | 7 | 4 | 0 | 3 | 13 | : | 14 | (-1) | 12 |
7 | Blau-Vajs Lone | 7 | 3 | 2 | 2 | 9 | : | 10 | (-1) | 11 |
8 | Ajntraht Norderštet 03 | 6 | 2 | 2 | 2 | 7 | : | 9 | (-2) | 8 |
9 | Libek | 7 | 2 | 2 | 3 | 10 | : | 13 | (-3) | 8 |
10 | Verder II | 6 | 2 | 1 | 3 | 14 | : | 15 | (-1) | 7 |
11 | Bremer SV | 6 | 2 | 1 | 3 | 12 | : | 14 | (-2) | 7 |
12 | Drohtersen/Asel | 6 | 1 | 3 | 2 | 5 | : | 6 | (-1) | 6 |
13 | Holštajn Kil II | 8 | 1 | 3 | 4 | 12 | : | 14 | (-2) | 6 |
14 | VfL Oldenburg | 8 | 1 | 2 | 5 | 8 | : | 16 | (-8) | 5 |
15 | Sent Pauli 1910 II | 5 | 1 | 1 | 3 | 6 | : | 10 | (-4) | 4 |
16 | SV Todesfelde | 7 | 1 | 1 | 5 | 6 | : | 10 | (-4) | 4 |
17 | Hamburger SV II | 6 | 1 | 1 | 4 | 7 | : | 15 | (-8) | 4 |
18 | Teutonia Otensen | 6 | 1 | 1 | 4 | 9 | : | 18 | (-9) | 4 |
Domaćin-gost tabela
Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Havelse | 4 | 4 | 0 | 0 | 10 | : | 5 | 12 | 3 | 3 | 0 | 0 | 9 | : | 1 | 9 | |
2. | Vejče Flensburg 08 | 4 | 3 | 0 | 1 | 9 | : | 3 | 9 | 4 | 3 | 1 | 0 | 9 | : | 5 | 10 | |
3. | Kikers Emden | 4 | 2 | 1 | 1 | 7 | : | 3 | 7 | 4 | 3 | 1 | 0 | 9 | : | 3 | 10 | |
4. | Feniks Libek | 4 | 2 | 2 | 0 | 8 | : | 4 | 8 | 3 | 2 | 0 | 1 | 7 | : | 6 | 6 | |
5. | Mepen 1912 | 4 | 2 | 2 | 0 | 9 | : | 2 | 8 | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | : | 3 | 4 | |
6. | SSV Jedeloh | 4 | 3 | 0 | 1 | 8 | : | 5 | 9 | 3 | 1 | 0 | 2 | 5 | : | 9 | 3 | |
7. | Blau-Vajs Lone | 4 | 2 | 0 | 2 | 3 | : | 5 | 6 | 3 | 1 | 2 | 0 | 6 | : | 5 | 5 | |
8. | Ajntraht Norderštet 03 | 3 | 2 | 0 | 1 | 4 | : | 2 | 6 | 3 | 0 | 2 | 1 | 3 | : | 7 | 2 | |
9. | Libek | 5 | 2 | 1 | 2 | 7 | : | 9 | 7 | 2 | 0 | 1 | 1 | 3 | : | 4 | 1 | |
10. | Verder II | 2 | 0 | 1 | 1 | 4 | : | 5 | 1 | 4 | 2 | 0 | 2 | 10 | : | 10 | 6 | |
11. | Bremer SV | 3 | 1 | 0 | 2 | 7 | : | 7 | 3 | 3 | 1 | 1 | 1 | 5 | : | 7 | 4 | |
12. | Drohtersen/Asel | 2 | 0 | 2 | 0 | 2 | : | 2 | 2 | 4 | 1 | 1 | 2 | 3 | : | 4 | 4 | |
13. | Holštajn Kil II | 3 | 1 | 1 | 1 | 7 | : | 4 | 4 | 5 | 0 | 2 | 3 | 5 | : | 10 | 2 | |
14. | VfL Oldenburg | 4 | 1 | 1 | 2 | 7 | : | 10 | 4 | 4 | 0 | 1 | 3 | 1 | : | 6 | 1 | |
15. | Sent Pauli 1910 II | 2 | 0 | 1 | 1 | 4 | : | 6 | 1 | 3 | 1 | 0 | 2 | 2 | : | 4 | 3 | |
16. | SV Todesfelde | 3 | 0 | 1 | 2 | 1 | : | 4 | 1 | 4 | 1 | 0 | 3 | 5 | : | 6 | 3 | |
17. | Hamburger SV II | 3 | 1 | 0 | 2 | 6 | : | 10 | 3 | 3 | 0 | 1 | 2 | 1 | : | 5 | 1 | |
18. | Teutonia Otensen | 3 | 1 | 1 | 1 | 5 | : | 5 | 4 | 3 | 0 | 0 | 3 | 4 | : | 13 | 0 |
18+ igrajte odgovorno